Организаторы

063-237-39-00

098-079-39-25

050-351-93-76 

asbkontakt@i.ua

info@asb.in.ua

https://eco-expo.com.ua/ 

Партнеры

Офіційні партнери:

курсы подготовки к родам в Киеве

 

Перинатальная психология. Грудное вскармливание.

 

Партнери:  

 

 

 

2013



Організатори запланували для вас 4 дні занурення до перинатального середовища. Одночасно будуть проводитися паралелі майстер-класів за такими напрямками:

- Перинатальна психологія

- Педагогіка і своєчасний розвиток дитини

- Ресурсні практики

- Сімейна психологія

- Медична перинаталогія


IV Всеукраїнська науково-практична конференція з перинатології

"Професійне зростання та особистісний ресурс спеціалістів, які працюють з родиною в перинатальний період"

31 жовтня - 3 листопада 2013, Київ

 

Розклад конференції

31 жовтня 2013

9.00-9.30 – реєстрація

9.30 – 13.00 – пленарне засідання

Вступне слово та привітання учасників конференції.

Панасюк Тамара Вікторівна – заступник директора департаменту загальної, середньої та дошкільної освіти, начальник відділу дошкільної та початкової освіти. Міністерство освіти та науки України.
Іновації в перинатальній психології Росії. Найважливіше та найцікавіше з матеріалів наших російських колег.

Чуприков Анатолій Павлович - доктор медичних наук, заслужений діяч науки України, професор кафедри дитячої психіатрії  НМАПО  ім. Шупика, м. Київ

Діяльність ГО «Асоціація свідомого батьківства» в Україні.

Чепрасова Лариса Юріївна - голова ГО «Асоціація свідомого батьківства», перинатальний психолог,  керівник центру розвитку родини «Сімейне коло», м. Київ
Пренатальні університети - сходинки батьківського становлення.

Машовец Марина Анатоліївна – к.п.н., доцент Київського університету ім. Б.Грінченко, заступник директора педагогічного інституту, м. Київ

Актуальні проблеми перинатальної психосоматики і психотерапії.

Пушкарева Тетяна Миколаївна, ГУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології» НАМН України

Супровід у пологах. Термінологія сьогодення. Співпраця всіх учасників процесу, практика супроводу від фахівця до фахівця.

Чепрасова Лариса Юріївна - голова ГО «Асоціація свідомого батьківства», перинатальний психолог,  керівник центру розвитку родини «Сімейне коло», м. Київ,
Організація та особливості роботи психолога в жіночій консультації.
Боровик Олександра Віталіївна - Психолог ЖК ЦРП Печерського району м. Києва

Вплив психоемоційних напружень на протікання вагідності. Психологічна підтримка та методи психокорекції в умовах Перинатального центру м. Києва.

Майданник Олена Федорівна – лікар акушер-гінеколог, перинатальний психолог, завідувач приймального відділення перинатального центра м.Києва.

Вплив медикаментозного втручання на новонародженого.

Нестерова Вікторія – IBCLC, консультант з питань грудного вигодовування, консультант АКЕВ, м.Київ.

Особливості протікання періоду адаптації та налагодження взаємовідносин з дитиною у жінок після ускладненого виношування.
Трембач Тетяна Валеріївна - перинатальний психолог, перинатальний центр м. Сімферополь

Виховання з молоком матері – психологічні особливості взаємодії матері та дитини під час грудного вигодовування, в залежності від віку дитини.

Мовчан Наталія - перинатальний психолог, консультант з питань грудного вигодовування, консультант АКЕВ, координатор соціальних проектів ГО «Асоціація свідомого батьківства», м. Київ

Сучасні підходи до адаптації дитини в колективі.

Древіцька Оксана Остапівна, доцент кафедри дитячої соціальної судової психіатрії, к.м.н. кафедри дитячої соціальної судової психіатрії КМАПО ім. Шупика.

Музика та рух в навчанні малюків від народження до трьох років.

Бєляєва Тетяна – директор програми «Kindermusik» в Україні, Київ

Агресія батьків: приймання, взаємодія, ресурс.
Бернацька Олена - перинатальний психолог, психотерапевт, зам. голови Секції Арт-терапії КО УСП. Ведуча арт-терапевтичного клубу "Дочки-матери", автор статей для популярних та спеціалізованих журналів, он-лайн консультант соціальної мережі "СвітМам". м.Київ.

Профілактика емоційного знесилення психологів. Як не «згорати» психологу?

Лісна Ірина Миколаївна - перинатальний психолог, сімейний психолог-консультант. Автор та ведуча програм інституту гомеопатії "Протос": "Психологічний клуб", "Школа для батьків". Київ.

13.00-14.00 – обідня перерва

 

 

14.00-15.00 – 1. презентація практичних занять з вагітними у форматі «акваріум». Техніки дихання та зменшення дискомфорту у пологах. Практика. 

15.00-15.15 – перерва

15.15-15.45 – обговорення презентації. (паралельно для вагітних буде проведено семінар на тему "Догляд за дитиною: основні правила та методики м'якої адаптації новонароджених". 

15.45-16.00 – перерва

16.00-17.00 - 2. презентація практичних занять з вагітними у форматі «акваріум». Турбота про дитину допомагає мамі у пологах. Взаємодія, спрямована на зменшення больових відчуттів. Практика.

17.10-17.20 – перерва

17.20-17.45 – обговорення презентацій.

 

ПЯТНИЦА 1 ЛИСТОПАДА

8.30-9.00 – реєстрація

9.00-9.30 – відкриття та знайомство з майстрами

9.30-11.00

1.1. Фізична підготовка вагітних.

 

Карабіньош Ольга Борисівна - директор Центру розвитку родини "Калейдоскоп". Інструктор групп підготовки майбутніх мам і татусів. 10-ти річний досвід роботи з вагітними по програмі комплексної підготовки до народження дитини, а також досвід підготовки спеціалістів шкіл відповідального батьківства при жіночіх консультаціях області. Ужгород. olga@kaleydoskop.org.ua (050)2458111

1.2. Стійкість до стресу та професійний потенціал особистості.


Гендерні, вікові особливості адаптаціі до стресонаповненності життя. Методики діагностики стресу, оцінки копінг-стратегій. Визначення мотивації до праці як профілактика професійного вигорання. Майстер-клас буде корисний для тих, чия результативність і працездатність залежать від самопочуття. А також для тих, хто хоче з"ясувати свій рівень стресостійкості, способи подолання стресу та ресурси профілактики професійного вигорання.

Гладишева Юліана Леонідівна - практичний психолог, тренер Східноукраїнської асоціаціі арт-терапії. Автор и ведуча семінарів, навчальних та терапевтичних програм "Ресурсна мандалотерапія", "Лялькотерапія жіночих проблем", "Кінотерапія дитячих страхів". Місце роботи - психотерапевтичний центр В. Фалєєвої. м. Київ. (067)3556831

1.3. Перезавантаження.

 

Ресурсний майстер-клас для тих, хто:
• Готовий перейти на більш високий рівень (в кар'єрі, особистісному зростанні), і не знає як;
• Відчуває дію трьох чинників емоційного вигоряння (фізична і психологічна втома; тривожність до змін і зависання «у мене все добре»; підміна індивідуальності професійною роллю: «Я - директор, лікар, психолог, спеціаліст»);
• Бажає отримати другий шанс і почати: жити так, як подобається; робити, те, що хочеться; насолоджуватися мудрістю свого вибору.

Майстерня дає можливість відпочити, наповнитись, по-новому подивитись на себе, свою роботу та життя та знайти ресурс як і куди рухатись далі.

Едмунд Щебальский – еволюціолог, майстер змін. Автор, ведучий, продюсер навчальних і розвиваючих програм, шкіл, курсів. Дослідник прикордонних станів тіла і свідомості, мандрівник, провідник, екстремальний інструктор. Засновник Академії розвитку, директор Соціального Інституту Еволюції Свідомості. Автор фестивалю «ФАРТ», методу «Соматичний інтелект», ігри «Гармонія світів». Методист дитячого центру «Мацьопа» у підготовці фахівців раннього розвитку. Актор, режисер, письменник. Автор «Кольорових казок», книги «Майстер Гри». Антикризовий терапевт і персональний коуч.

1.4. Пологи - це свято. Материнство - це святість.


Про міфи та реальність пологів. Як перейти страх перед пологами. Про натхнення, оптимізм та позитивне налаштування на пологи. Про власний досвід: 2 доньки та 3 сина. Про універсальність та унікальність пологів. Як перебувати жінці у гармонії з собою та світом. За бажанням слухачів відкрита психосистемна консультація.

Голуб Олена Володимирівна - викладач Кіровоградського державного педагогічного університету ім.В.Винниченка, у відпустці по догляду за дитиною до 3х років, багатодітна мама, психосистемолог-консультант. (095)5857094 LenaGolub70@list.ru

11.00-11.15 – перерва 

11.15-13.30

2.1. Профілактика післяпологової депресії під час вагітності через усвідомлення потреб сім'ї та особистих ресурсів. 

За дев'ять років роботи з вагітними жінками та їх сім'ями в перинатальному періоді за авторськими програмами СКЦ «АИСТ» підготовки до пологів та батьківства ми напрацювали комплексний підхід, який виявляє сприятливий профілактичний вплив на емоційний фон сім'ї в ранньому післяпологовому періоді.

Післяпологова депресія - це крах нездійснених ілюзій ...

Ми поговоримо:

• про те, як ілюзії про пологи і післяпологовий період м'яко перетворити в очікування, а очікування наблизити до реалій;

• як навчити сім'ю створювати безпечне близьке оточення в ранньому післяпологовому періоді;

• як сім'ю підкріплювати додатково актуальною інформацією;

• які ресурсні техніки ми даруємо сім'ї;

• як м'яко і коректно занурити в тему гендерних потреб сім'ї в пологах і ранньому післяпологовому періоді.

• як створити жінці можливість поговорити про свої пологи і залишитися ними задоволеною.

Світлана Жуйкова - керівник напрямку по роботі з сім'єю в перинатальному періоді у Cімейному консультативному центрі «АИСТ» м.Дніпропетровськ, практичний психолог, тренер- консультант по роботі з вагітними. Супровід сім'ї в пологах і в післяпологовий період. Консультант з грудного вигодовування. (067) 7277435, svetlana14_07_77@ua.fm, http://aist.dp.ua/

Щербина Тетяна - Перинатальний психолог, тренер- консультант по роботі з вагітними, провідний спеціаліст з м'якої адаптації та реабілітації новонароджених, спеціаліст з аквапідготовки Cімейному консультативному центрі «АИСТ» м.Дніпропетровськ. Автор і ведуча семінару для бабусь і дідусів "Чекаємо внучат". (067)4540604, a_i_r_y@mail.ru, http://aist.dp.ua/

2.2. Емпатія: знайома незнайомка.


Про неї багато говорять, як про один з головних елементів психотерапії: хтось вважає, що це вроджена здатність, хтось впевнений, що її можна розвивати. За допомогою арт-терапевтичної роботи ми познайомимося ближче з цим унікальним явищем. Усвідомимо, відчуємо та доторкнемося до нього.

Бернацька Алена - перинатальний психолог, психотерапевт, зам голови Секції Арт-терапії КО УСП. Ведуча арт-терапевтичного клубу "Дочки-матери", автор статей для популярних та спеціалізованих журналів, он-лайн консультант соціальної мережі "СвітМам". Київ. alena-vesna@bk.ru (066)7908515

2.3. Подолання протесту у вагітних в роботі з арт-терапевтичної методикою "Образ пологів".

Досить часто у роботі з вагітними зустрічається протест (відмова від малювання) у роботі з малюнком "Образ пологів". Хочу поділиться своїми напрацюваннями, які дозволяють "обійти" гіпер-контроль і страхи, і вийти на 100% результат.

Боровик Олександра Віталіївна - психолог Жіночої консультації ЦРП Печерского району м. Києва, (063) 5361216, borovyk.aleksandra @ ukr.net

2.4. Організація та проведення занять з дітьми від 6 місяців.


Коли починати розвиток дитини? З чого починати? Що взагалі можна робити з такою маленькою дитиною? Приходіть до нас - а ми спробуємо дати відповіді на всі ваші запитання.

Лазарєва Галина Степанівна - зам. директора Центра розвитку родини "Калейдоскоп" - команда, яка однією з небагатьох в Україні почала займатись з дітьми віком від 2-х місяців. Ужгород. galya@kaleydoskop.org.ua (097)6640114

13.30-14.45 – обід

 

14.45-15.00 – презентація майстрів

15.00-16.45

3.1. «Жила-була дівчинка не схожа на мене…»
Актуалізація та використання особистісного ресурсу. Прийняття своєї неординарності й унікальності.
При р
озробці програми використовувалися теоретичні та експериментальні дослідження Ч. Осгуда, Б.Д. Карвасарского, К.Г. Юнга.

Шамілова Наталя Віталієвна - медичний психолог, перинатальний психолог, сімейний консультант, викладач кафедри прикладної психології СГГУ, м. Севастополь. (067)7037511 shaminata@ mail.ru
Маякова
Ірина Володимирівна - кандидат психологічних наук, доцент кафедри прикладної психології СГГУ, системний психотерапевт. м. Севастополь. (050)9767376

3.2. Порушення відносин між батьками й дітьми - робота з конфліктом.

 

На семінарі автор розкаже про головні причини конфліктів та дасть вправи для батьків та дітей, які допоможуть усвідомити з чим пов'язаний конфлікт та як знайти шляхи його вирішення.

Фролова Тeтяна Василівна - психолог, психотерапевт; керівник центру практичної психології «АНКОР». Київ. (044)5289482, (067)5922681; tatyana_frolova@ancor.com.ua, www.ancor-center.kiev.ua

3.3. Живопис як засіб самопізнання й самоактуалізації.


"чудове не можна пізнати, його необхідно відчути або створитиІ.В. Гьоте.

«Правополушарні» творчі види діяльності – це своєрідний ключик до справжніх переживань і до глибинних несвідомих процесів. Живопис приносить велике задоволення від самовираження й самоактуалізації. На відміну від ретельно організованої і спланованої діяльності навчитися якомусь мистецтву, художню діяльність у контексті арт-терапії можна назвати спонтанною. Щоб повною мірою відчути на собі цілющу дію арттерапевтічних технік, зовсім не обов'язково бути художником, і володіти певними іншими здібностями і талантами. Вираз почуттів через живопис цінний тим, що вони дають людині можливість повторити свої переживання через дію, а не через спогади або аналіз. І змушують його зупинитися в самій глибині свідомості.

Лісна Ірина Миколаївна - перинатальний психолог, сімейний психолог-консультант. Автор та ведуча програм інституту гомеопатії "Протос": "Психологічний клуб", "Школа для батьків". Київ. irina_lesnaya@yahoo.com, (067)5043189

3.4. Організація та проведення занять з дітьми від 2-х місяців: массаж, бебі-йога та інше.


Чому ми починаємо заняття з такими маленькими дітьми? По-перше, це допомога батькам зрозуміти свою дитину. По-друге, це спілкування мам, у яких однакові інтереси та проблеми. А ще - ми завжди раді бачити іх !

Цигак Олександра Михайлівна - людина, яка прийшла на практику ще студенткою і зрозуміла, що є робота, яка може приносити задоволення. Центр розвитку родини "Калейдоскоп", інструктор по фізичному вихованню дітей від 2-х місяців до 6 років та інструктор групп піготовки майбутніх мам і татусів. Ужгород. info@kaleydoskop.org.ua (095)8944059

16.45-17.00 – перерва

17.00-18.30

4.1. «Є місто золоте…» 

Актуалізація та використання особистого ресурсу
При р
озробці програми використовувалися теоретичні та експериментальні дослідження Ч. Осгуда, Б.Д. Карвасарского, К.Г. Юнга.

Шамілова Наталя Віталієвна - медичний психолог, перинатальний психолог, сімейний консультант, викладач кафедри прикладної психології СГГУ, м. Севастополь. (067)7037511 shaminata@ mail.ru
Маякова 
Ірина Володимирівна - кандидат психологічних наук, доцент кафедри прикладноїпсихології СГГУ, системний психотерапевт. м. Севастополь. (050)9767376

 

4.2. Еко-вернісаж.


Використання метафоричних асоціативних карт дозволяє людині виявити, розглянути і глибоко опрацювати такі теми, як: взаємини, кризи, конфлікти, страхи, самовизначення, вибір, мотивація ... відкриваючи нові можливості для творчості і самореалізації. Метафоричні асоціативні карти дозволяють людині через зорові образи познайомитися з собою і відкрити доступ до свого глибинного пізнання. Кожен з нас спочатку є джерелом знань про себе і про навколишній світ. Не завжди ці знання нам доступні. Простір карт безпечний, метафора допомагає побудувати міст від людини до людини у випадках, коли людям важко відкрито поговорити один з одним. Психолог-провідник, помічник, а карти - інструмент в умілих руках.

Лісна Ірина Миколаївна - перинатальний психолог, сімейний психолог-консультант. Автор та ведуча програм інституту гомеопатії "Протос": "Психологічний клуб", "Школа для батьків". Київ. irina_lesnaya@yahoo.com (067)5043189

4.3. Ресурсні можливості японського живопису Сумі-е.

 

Практика малювання в техніці Сумі-е відкриває потужний ресурс і заслуговуює окремої уваги фахівців, що займаються дослідженням психології творчості. По-перше, особливі методики втілення задуму дозволяють набагато більше задіяти творчу праву півкулю. По-друге, оригінальний спосіб володіння пензлем дозволяє уникати використання (вже присвоєного рухового) досвіду. По-третє, максимальна орієнтованість на відчуття тіла - є ключем до розуміння не тільки природи речей, а й ключем до розуміння власних внутрішніх процесів.

Катерина Чорна - Художник, дизайнер, викладач японського живопису Сумі-е , інструктор в області звукотерапії. kaparvaty@yandex.ru, katrin-l-black.livejournal.com Проводить майстерні в Росії, Україні, Белорусії.

4.4. Математика з наймолодшими (від 6 місяців до 3 років).

Важливість геометричних фігур, просторової уяви, порядкового номеру, кількості, нумерації. Практичні матеріали.

Палюшек Мирослава Анатоліївна - засновник та педагог Центру розвитку дитини "Радік" та Родинного центру "Сімейка" Рівне. palushek@mail.ru, (067)3644117, radomyr.com.ua

 

 

СУБОТА 2 ЛИСТОПАДА

9.00-9.20 – реєстрація

9.15-9.30 – презентація майстрів

9.30-11.15

5.1.

Відкритий діалог. Круглий стіл із спеціалістами, які працюють у пологових будинках (акушер-гінекологи, анестезіологи, неонатологи).

Сучасні тенденції практичного акушерства: реальність сучасних пологових будинків. Можливості та умови для проведення екологічних, природних пологів у пологових будинках. Взаємодія перинатальних психологів, консультантів та медичних працівників на всіх етапах супроводу вагітності, пологів та післяпологового періоду.

5.2. Світло Надії.

Профілактика безпліддя. Розробка психологічних і духовних причин безпліддя. Системна підготовка до зачаття (на основі синтезу світової культури і новітніх досягнень). Медитативні техніки роботи з парою: спілкування з дитиною, Родове дерево.

Аганіна Світлана Геннадіївна - голова Всеукраїнської Академії Універсології, Одеське відділення, викладач інституту психосистемології. Одеса. odsemya@rambler.ru, (067)4898002

5.3. Pозвиток музичного слуху, як елемент підготовки дитини до школи.

 

Поєднання музики з читанням, математикою, звуковим аналізом слова. Практичні матеріали.

Палюшек Мирослава Анатоліївна - засновник та педагог Центру розвитку дитини "Радік" та Родинного центру "Сімейка". Рівне. palushek@mail.ru, (067)3644117, radomyr.com.ua

 

5.4. Живопис Сумі-е в перинатальний період

Зная ресурсные возможности Суми-э, следует предложить это направление живописи будущим мамам. Лучше всего потенциал участников занятия и самого Суми-э может открыться в теме – «Деревья». Как средство развития Духа и Души, именно рисование деревьев - незаменимый способ. Если Пейзаж является воплощение концепции мироустройства, то Дерево – это символ человека. Деревья сопоставляются по образу и характеру с человеком. И через наблюдение за Деревьями можно проследить разные качества движения Энергии Абсолюта. Рисуя Деревья можно научиться видеть силу и слабость, твердость и мягкость и научитесь уступать этой Силе, пропускать Её через себя. 
Этот сюжет поможет внутренне собраться, структурироваться и стать еще более внимательной к собственным ощущениям. Каждое дерево уникально и неповторимо, но при этом все деревья имеют схожий принцип строения. Изображая деревья разных пород, художник учится замечать индивидуальные особенности растения, особую структуру, пропорции, логику взаимодействия частей. Художник сопоставляет разные деревья и, находя отличия, неизменно находит и общие признаки. Скользя кистью вдоль ствола и веток, рука изучает природные ритмы, фазы подъема и снижения, остановки, прерывания, усиление и ослабления. Художник постепенно забывает про «своё» и, отстраняясь от дел и забот, начинает двигаться в ритмах Природы.

Катерина Чорна - Художник, дизайнер, викладач японського живопису Сумі-е , інструктор в області звукотерапії. kaparvaty@yandex.rukatrin-l-black.livejournal.comПроводить майстерні в Росії, Україні, Белорусії.

 11.15-11.40 - перерва

11.40-13.30

6.1.

Відкритий діалог. Круглий стіл із спеціалістами, які працюють у пологових будинках (акушер-гінекологи, анестезіологи, неонатологи). Частина 2.

6.2. Правопівкульне експрес-малювання.

 

Цей майстер-клас спрямований на ознайомлення з методом, в основі якого спеціальні вправи, що стимулюють образно-просторове сприйняття, при яких ліва півкуля віддає провідну роль правій творчій півкулі.

Малювання в даній техніці допомагає:

- Позбутися страху «я не вмію малювати»;

- Розслабитися після напруженого дня;

- Вийти за рамки стереотипів;

- Розкрити свій творчий потенціал;

- Підвищити самооцінку;

- Вийти з творчого та життєвого тупіка;

- Побачити перспективи у розвитку та вирішенні якогось особистого питання;

- Знизити тривожність і прибрати хвилювання;

- Відчути впевненість у своїх силах.

Григоренко Оксана Петрівна - медичний психолог, сертифікований дитячий гештальт–консультант, член Української Спілки Психотерапевтів, психолог у системі освіти, приватна практика, член експертної комісії психологічного і соціального інструментарію, співробітник Міжнародного гуманітарного центру "Розрада". Київ.grigorenko.op@ukr.net, (067)7039804.

Щибря Олена Володимирівна - Медичний психолог, сертифікований дитячий гештальт - консультант, член Українського Спілки Психотерапевтів, психолог у системі освіти, приватна практика. schibria@ukr.net, (067)7039804
6.3. Складання плану розвитку дитини раннього віку.

Жерліцина Юлія Володимирівна - директор МГО "Вулик ідей". Киев. juliakosach@mail.ru, (050)9321317

 13.30-14.45 – обід

 

14.45-15.00 – презентація майстрів

15.00-16.45

7.1. Профілактика емоційного знесилення. Ресурс фахівця.

"Головою" ми знаємо, що треба дбати про себе і як це робити. Але далеко не завжди вміємо вчасно почути, чого насправді хочеться і потрібно тілу й душі в даний момент. Ми звернемося до інструментів арт-терапії та відчуємо, як вони допомагають отримати доступ до ресурсів відновлення.

Аніка Римаренко - психолог, автор тренінгових програм, консультант видань і ТБ-проектів і взагалі творча особистість :) Київ. (063)2415710

7.2. Щит та меч психолога в перинатальній практиці. 

Култаев А.Ю. - Психосоматична технологія BIOsoft (Харків )

Лобазова Н.В. - Сертифікований тренер методу Сільва і BIOsoft (Харків )

Мета: а) демонстрація можливостей методу психосоматичної діагностики BIOsoft у перинатальній практиці - об'єктивні критерії розпізнавання психотипу майбутніх батьків, прогнозування особливостей поведінки сімейної пари в цей період, б) інформувати фахівців - перінатальщіків про можливості самодіагностики (метод BIOsoft ) і самовідновлення (метод Сільва).

Прийоми психодіагностики батьківської пари як сімейної системи, а також аналіз власної «ахіллесовою п'яти» фахівця за методом BIOsoft дозволяють ефективніше працювати із сімейною парою, використовуючи максимально екологічні для них форми контакту і психотерапевтичного впливу. Сам фахівець, що опанував принципово новий інструмент, витрачає істотно менший особистий ресурс для виконання якісної роботи. Прості та ефективні прийоми самовідновлення запропоновані на майстер-класі (метод Сільва) допоможуть спеціалісту тримати відмінний професійний тонус і витримувати психологічні і фізичні навантаження.

Майстер-клас складається з наступних частин: 1)базова інформація про психотипи системи конституцій У-Сін і її використання в діагностиці внутрішньосімейних відносин, 2) за бажанням одного з учасників майстер-класу практична експрес- діагностика з розкриттям бажаних способів роботи даного фахівця (спосіб взаємодії з клієнтом, особливості особистого ставлення до подій, стійкість в конфліктних ситуаціях і т.д.), а також можливостей підвищення його особистого ресурсу і самооцінки.

7.3. «Біофідбек. Зцілення душі через роботу з тілом»

 

ілесно-орієнтована терапія).
Учасники 
зможуть познайомитися з принципами  тілесно-орієнтованої терапіїспробувати на прктиці основні технікидізнатисяяк використовують тілесні практики в работі з дітьми йродиною. А також переконатися, що це один з ефективних методів розкриття та активізації власних ресурсів.

Корсун Вікторія - практикуючий психолог, тренер, сертифікований системний сімейний терапевт, процесуальний, позитивний, тілесно-орієнтований та танатотерапевт. Керівник центрупсихології «Step to health», м. Київ. Член Професійної Психотерапевтичної Ліги, Українського союзу психотерапевтів. Член Союзу кінематографістів Україниvika_korsun@ukr.net (067)2870657, (099)4919161, www.s2h.com.ua

7.4. Органiзацiя свята для дошкiльнят.

Плотникова Лiна Михайлiвна - МГО "Вулик iдей", вчитель. Киев. lina_r@ua.fm, (067)9410468

 16.45-17.00 - перерва

17.00-18.30

8.1. Подорож до народження - підготовка до зачаття.

 

Робота з жінками, що мають діагноз беспліддя. Авторський підхід Мовчан Наталії: допомога, супровід та терапія безпліддя.

Мовчан Наталія Миколаївна – перинатальний психолог, дитячий та сімейний психолог, психотерапевт, координатор соціальних проектів ГО «Асоціація свідомого батьківства». Автор проекту «Подорож до народження» www.perinatal.org.ua, (050)3519376

8.2. Навчання методам зменшення болю під час пологів та ефективність їхнього використання під час вагітності та пологів.

Головне про що просять більшість жінок на курсах підготовки до пологів – навчіть мене дихати  та щось робити, щоб не було боляче.

На семінарі ви будете "вагітні" й тренуватиметеся дихати не тільки у стані спокою, але й з дискомфортом. Масаж, який вагітним потрібен під час вагітності та під час пологів ми зробимо один одному. Палсінг та  інші тілесні практики допоможуть розслабитися.

Чепрасова Лариса Юріївна - директор Центра розвитку родини "Сімейне коло", перинатальній психолог, інструктор з підготовки до пологів та батьківства.
Голова ГО "Асоціація свідомого батьківства". Автор програм
и «Готуємось до пологів». Соавтор програми«Росток жизни» - підготовка спеціалістів перинатальної освіти. Автор програми ідготовка професійного супроводу у пологах: доула – непомітна турбота". Київ 063-237-39-00, simeyne@kolo.org.ua kolo.org.ua, asb.in.ua, asbfest.in.ua

8.3. Творча майстерня"Обкладинка на паспорт"

Запрошую всіх на майстер-клас! Ви матимете змогу прикрасити цей офіційний документ на власний смак, надати йому індивідуальності і забезпечити гарний настрій усім, хто хоч колись триматиме його в руках!:) Техніка роботи - скрапбукінг.

Паньків Катерина - директор і активний творець у арт-студії "Жовті ножиці", арт-педагог, педагог раннього розвитку, перинатальний психолог і сімейний консультант (в процесі навчання), засновниця клубу сучасних матусь "Омама" і молода мама. (068)-146-51-61, https://www.facebook.com/zhovtinozhytsihttp://vk.com/zhovti_nozhytsi, https://www.facebook.com/media/set/?set=a.180328655444613.57358.180317255445753&type=3

8.4. Слов'янська психотерапія - виготовлення ляльки мотанки.

 

Я завжди цінувала і любила той досвід, що залишався за моїми плечами – і мій особистий, і досвід наших предків. Для мене важливим було зрозуміти – як вони жили раніше і як справлялися з усіма життєвими проблемами, що постають перед сучасними чоловіками і жінками? Так я познайомилася з тим, що назвала слов’янською психотерапією – це народні танці, хороводи, ігри, вишивка, виготовлення ляльки-мотанки, казками. Виявилося, що наші предки зцілялися і вирішували свої проблеми … граючи, танцюючи, співаючи та вишивая. Так просто і так складно одночасно. На двух майстер-класах ми спробуємо оволодіти або вже продвинутися далі у вивченні народних способів самодопомоги та колективної терапії. Заінтригувала?

 

Отже, на першому майстер-класі ми будемо робити ляльку-мотанку. Унаших предків ляльки допомогали жінкам ставати мамами, виховувати діток, вести господарство, краще розуміти себе та свої потреби. Ми також зробимо ляльку - жіночу помічницю, та в процесі виготовлення її спробуємо зрозуміти, навіщо наші предки стільки уваги приділяли дитячій іграшці. А ще ми будемо відпочивати, розслаблятися, вертатися до себе, своєї жіночої суті, любити себе, захоплюватися собою та зцілюватися.

Репенко Ірина Станіславівна - психолог, танцювально-руховий психотерапевт, консультант-психолог по грудному вигодовуванню, доула. Київ. (066)1550256, irina.repenko@gmail.com

 

НЕДІЛЯ 3 ЛИСТОПАДА

9.00-9.20 – реєстрація

9.15-9.30 – презентація майстрів

9.30-11.00

9.1. Гімнастика для вагітних.

 

Як правильно побудувати заняття, подробиці проведення гімнастики з вагітними. Фізичний стан жінки під час вагітності важливий для її власного здоров'я, а також для здоров'я та розвитку дитинки. Наведені вправи згруповані в комплекси - їх легко використовувати як у домашніх умовах, так і в роботі з групою. При бажанні можна включити в них додаткові вправи або замінити їх анологичними.

Герштенцвейг Вікторія Олександрівна - медичний, перинатальний і тілесноорієнтований психолог; акушерка; тренер; керівник центру родини «РодоЛад». Харків.  stihial2006@rambler.ru, (050)1901929, (068)5337379

9.2. "Як спитати про щастя казкою?" з курсу"Ефективні батьки". 

Безумовно, ми - батьки, прагнемо дати найкраще нашим дітям, але чи завжди ми впевнені в тому, що це так? Чи завжди ми з упевненістю готові сказати: "Так, моя дитина щаслива і максимально задоволена, вона розкрилася, як особистість і ми добре розуміємо один одного! Ми - друзі!" Часом це непросто, адже життєві ситуації складаються непередбачувано і на життя наших дітей впливає їхнє оточення, мотиви якого не завжди чітко зрозумілі для нас. Саме тому нам складно передбачити розвиток подій, але щоб бути дитині підтримкою, нам необхідно знати внутрішні реакції дитини на те, що з нею відбувається. Чи можливо це? Чи є такі маркери стану дитини, які доступно використовувати в повсякденному житті? Безумовно!

На тренінгу ми поговоримо і вивчимо на практичному досвіді:

дію казки, навчимося складати казку і використовувати її як важливий інструмент психо - емоційного налаштування. Як можна змінювати сьогодення і найголовніше, як можна змінювати ставлення до минулої ситуації, знаходити в ній ресурси для майбутнього. Як непомітно для дитини, уникаючи прямих запитань, які можуть викликати почуття розгубленості, запитати про те, а чи щаслива дитина?

Олеся Бивалькевич - керівник проекту "Просто Здоров BY", нутріціолог, автор книги "Секрети дитячого харчування", член міжнародної ассоціації ICTA, Майстер-коуч,  Майстер НЛП, ЭннеаПрактик,  автор тренінгового курсу "Ефективні батьки". Київprostozdorov@mail.ru, (050)8533704http://prostozdorov.by/

9.3. Формула жіночої мотивації: арт-підхід!

 

Тараріна Олена Володимирівна - керівник психологічної служби ЛНУ імені  Тараса Шевченка, практичний психолог вищої категорії НВК "Нове покоління", президент ГО "Східноукраїнська асоціація арт-терапії". Луганськ. chibisheva@mail.ru, (066)1426177

9.4. Методи психологічної діагностики в перинатальній психології.

 

Харчишин Мирослава Богданівна - психолог Центру психофізіологічної експертизи

mirainfo@mail.ru, (066)4518508, (098)5864889

 11.00-11.15 перерва

11.15-13.00

10.1. Супровід під час пологів. Як зберігати себе та відновлюватися.

- хто може і хто готовий супроводжувати жінку під час пологів;
- мотивація помічника у пологах;
- різниця між пологами з чоловіком та з професійною помічницею;
- основні якості супроводжуючого;
- особливості поведінки під час знайомства, супроводу вагітної у пологах;
- як якісно та безпечно завершити процес для усіх учасників;
- межі допомоги у пологах;
- як повернути сили після важкого супроводу;
Ці та інші питання ми обговоримо на семінарі та спробуємо на практиці техніки для саморегуляції.

Чепрасова Лариса Юріївна - директор Центра розвитку родини "Сімейне коло", перинатальній психолог, інструктор з підготовки до пологів та батьківства.
Голова ГО "Асоціація свідомого батьківства". Автор програм
и «Готуємось до пологів». Соавтор програми «Росток жизни» - підготовка спеціалістів перинатальної освіти. Автор програмиідготовка професійного супроводу у пологах: доула – непомітна турбота". Київ 063-237-39-00,simeyne@kolo.org.ua kolo.org.ua, asb.in.ua, asbfest.in.ua

10.2. Діти та гроші.

Финансист с большим опытом Иван Корякин поделится секретами взаимоотношений с деньгами.

Составляющие успеха: 

Главное – верить в собственное предназначение и понимать, что есть огромное число путей к процветанию. 

Следует в любой момент времени, в любых обстоятельствах сохранять ощущение достатка.

Важно иметь бесстрастное отношение к деньгам. 

Общественные финансы переменчивы и находятся вне зоны нашего контроля. 

В денежном вопросе чрезвычайно важно осознать свои истинные потребности. 

Отдавать деньги так же важно, как и их получать. 

Богатство – это ответственность. 

 

Wealthy World Centre - популяризация фінансового образования http://wealthyworld.com.ua

10.3. Зовнішнє як опора внутрішньому.


Зовнішність фахівця - один із інструментів роботи і наш ресурс. Як зробити свій образ ресурсним для себе і клієнтів? Як відійти від стереотипу "психолог у костюмі", якщо ваш внутрішній імідж кардинально відрізняється від нього? Пограємо з образами, послухаємо себе і знайдемо власний неповторний імідж.

Аніка Римаренко - психолог, автор тренінгових програм, консультант видань і ТБ-проектів і взагалі творча особистість :) Київ. (063)2415710

10.4. Ресурсна арт-терапія "Дерево".

Чудова нагода поповнити свої сили, відчути ресурси, зрозуміти свої потреби. Для цього я використовую медитацію, фарби та потужну енергетичну музику Рахманінова. Після майстер-класу ви відчуєте себе сильними, здоровими, повними життя та енергії, а ваш психотерапевтичний арсенал поповниться ще однією простою та дієвою технікою.

Турас Олена - керівник Центру сімейної психологі’ї "7слоненят" (м.Полтава), член Спілки психотерапевтів України, практичний та перинатальний психолог, арт-терапевт.

 13.00-14.00 – обід

 

14.00-14.15 – презентація майстрів

14.15-15.45

11.1. Суррогатне материнство. Точка відліку чи інша сторона медалі.

Пропонуємо дискусію стосовно розуміння психології сурогатної мами, та дитини, народженої поза маминим організмом.

Мовчан Наталія Миколаївна – перинатальний психолог, дитячий та сімейний психолог, психотерапевт, координатор соціальних проектів ГО «Асоціація свідомого батьківства». Автор проекту «Подорож до народження» www.perinatal.org.ua, (050)3519376

Чепрасова Лариса Юріївна - директор Центра розвитку родини "Сімейне коло", перинатальній психолог, інструктор з підготовки до пологів та батьківства.
Голова ГО "Асоціація свідомого батьківства". Автор программы «Готовимся к родам». Соавтор программы «Росток жизни» - подготовка специалистов перинатального обучения. Автор программы "Подготовка профессиональных доул". Киев 063-237-39-00, simeyne@kolo.org.ua kolo.org.ua, asb.in.ua, asbfes
t.in.ua

11.2. Привіт від внутрішньої дитини.
Весел
ий майстер-клас для серйозного накопичення ресурсу.

 

Бернацька Алена - перинатальний психолог, психотерапевт, зам голови Секції Арт-терапії КО УСП. Ведуча арт-терапевтичного клубу "Дочки-матери", автор статей для популярних та спеціалізованих журналів, он-лайн консультант соціальної мережі "СвітМам". Київ. alena-vesna@bk.ru (066)7908515

11.3. Дерево, як універсальний символ життя.

Серед розмаїття архетипів давнього світогляду символ Дерева Життя є універсальним. Він притаманний міфопоетичній свідомості різних народів. Його образ зустрічається в Європі та на Близькому Сході ще від доби бронзи й побутує донині в середовищі традиційних культур Європи, північної Америки, Африки, Австралії, Індії. На храмових колонах в Карнаці та Луксорі єгиптяни витесали зображення Дерева Життя іще 5000 років тому. Цей образ є надзвичайно популярний не лише в традиційно-побутових культурах народів світу, а й у давніх космогонічних уявленнях, містицизмі та світових релігіях, де Дерево Життя символізує широкий аспект реалій буття – від структури самого Всесвіту, родової спільноти (дерево роду) до людини (дерево добра і зла). До того ж, Дерево Життя виступає своєрідним містком поміж землею і небом, віссю світу, сферами людей і богів, матерією і духом. Давня філософська традиція вбачала в цьому символі втілення найвищої мудрості, розглядала його як судини великого космічного тіла, якими течуть життєдайні сили космосу.До уваги участників пропонується арт-терапевтична техніка малювання свого дерева з подальшою розповіддя історії про нього.

Панова Ірина Юріївна - лікар-психотерапевт,психолог,арт-терапевт,член ГО "Арт-терапевтична ассоціація". Київ. (097)4963398, udjiniv@rambler.ru

11.4. Що заважає сучасним батькам бути щасливими.

 

·        Теорії та погляди на виховання дитини. Як і навіщо потрібно формувати «батьківську позицію», де знаходити опори. «Навіщо дитині батьки» - батьківські функції і завдання, які не може виконати ніхто інший.

·        Коли знання заважають почувати. Чому важливо вміти відчувати дитини, що це дає. Як розвинути відчування.

·        Важливе спрощуємо, просте ускладнюємо. Що дійсно є важливим у вихованні дитини - розстановка пріоритетів.

·        Гіпертрофована цінність дитини - відсутність батьківських кордонів, авторитету. Коли народжується вседозволеність.

·        Чому дитина не може вести себе добре - дещо про дитячу психологію і розвиток.

·        Відсутність взаємопідтримки між чоловіком і дружиною.

Малихіна Марія Сергіївна - психолог, клініка "Исида". Київ. marusia_mal@mail.ru, (068)6083199

16.00-17.20

12.1. Чарівна майстерня «Заманюючи мрію».

 

Анна Степаненко – перинатальний психолог, арт-терапевт, доула. Біла Церков.

12.2. Листівка з силуетом жінки при надії

На сеансі колективної творчості, ми зробимо листівку з силуетом вагітної жінки. Яка може стати конвертом для зберігання сімейних фото з прекрасного періоду, чи першого узд-фото малюка; або ж всередині можна написати лист в майбутнє своєму малятку.
Техніка - кардмейкінг.

Паньків Катерина - директор і активний творець у арт-студії "Жовті ножиці", арт-педагог, педагог раннього розвитку, перинатальний психолог і сімейний консультант (в процесі навчання), засновниця клубу сучасних матусь "Омама" і молода мама. (068)-146-51-61, https://www.facebook.com/zhovtinozhytsi, http://vk.com/zhovti_nozhytsi, https://www.facebook.com/media/set/?set=a.180328655444613.57358.180317255445753&type=3

12.3. "Словянська психотерапія - хороводи, танці, забави"

 

На другому майстер-класі я запрошую вас потанцювати, поводити хороводи та пограти в народні ігри. Раніше танці не тільки давали можливість людям відпочити після важкого робочого тижня, але й допомогали їм підтримувати спільний колективний дух, допомагали знайомитися один з одним, придивлятися один до одного, вибирати собі пару для сімейного життя, налаштовуватися на наступний тиждень та просто веселитися. Вже сама атмосфера веселощів та завзяття  була цілющою, тому, хоча танцювали і водили хороводи в цілому хлопці та дівчата, старші люди також приходили побути та насититися цією єнергією.

 

Ми будемо водити різні хороводи, струмочки, танцювати кадриль, намагатися зрозуміти суть хороводів, танців та грати.  

Репенко Ірина Станіславівна психолог, танцювально-руховий психотерапевт, консультант-психолог по грудному вигодовуванню, доула. Київ. (066)1550256, irina.repenko@gmail.com

12.4. Принцесса спецій.

Смачна майстерня з Наталкою Музыкою.

Основній зв'язок людини з матеріальним світом- це їжа. Існує прямій зв'язок між їжею самопочуттям та думками. Їжа може бути причиною хвороби, і джерелом здоров’я. Аюрведа вчить людей розумітися на тонкощах приготування їжі. Дає знання як використати прянощі і спеції під час готування страв. Осягнувши секрети приготування страв, ми можемо не тільки наситити своє тіло, але й довгий час зберігати молодість і красу тіла, думки стають чистими, що призводить до урівноваженості, спокою, самореалізації, професійного зростання, ресурсності. Смачне завершення 4х-денного марафона - це в усіх сенсах - родзинка програми!

 

 

17.30 – завершення конференції

 

 

 

"Рядом с семьей -

профессионально о самом ценном"

7 - 9 ноября 2014, Киев

 

 

П’ЯТНИЦЯ 7 ЛИСТОПАДА

9.00-9.30 Реєстрація  

9.30 – 13.00 ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

Доповіді

*Організаційні питання ГО "Асоціація свідомого батьківства". Чепрасова Лариса, перинатальний психолог, директор центру розвитку  родини "Сімейне коло", голова ГО "Асоціація свідомого батьківства". 063-2373900, 098-0793925, http//kolo.org.ua

*Значення сенсорної інтеграції в охороні здоров'я маленьких дітей. Чуприков А.П., д.м.н. заслужений діяч науки України, професор кафедри дитячої психіатрії НМАПО ім. Шупика

*Особливості життя родини в період очікування малюка: багатокутники любовіМашовець Марина Анатоліївна – кандидат педагогічних наук, професор кафедри дошкільної освіти педагогічного інституту Київського університету ім Б. Гринченко, заступник директора.

*Поліпрагмазія в акушерстві - вплив на розвиток плоду та перебіг вагітності. Лелюх Наталія, лікар акушер-гінеколог, Універсальна клініка Оберіг, 044-5210303
1. Про доступність лікарських засобів.
2. Про бездумне призначення препаратів лікарями
3. Про доказову базу впливу лікарських засобів на перебіг вагітності та розвиток плоду.

*Сурогатне материнство – як далеко можна зайти… А потрібно? У питаннях сучасних репродуктивних технологій завжди було дуже багато запитань без відповіді. На сьогодні, в нашій професійній діяльності ми зобов’язані піднімати питання психологічного супроводу всіх, хто залучений до процесу народження дитини сурогатною матір’ю: родини, жінки, чоловіки, діти, спеціалісти-репродуктологи, акушери-гінекологи, неонатологи... Мовчан Наталія – перинатальний психолог, дитячий та сімейний психолог, арт-терапевт, автор проекту «Подорож до народження» www.perinatal.org.ua, консультант з питань грудного вигодовування, консультант-викладач АКЕВ, консультант клініки «Добробут», координатор ГО «Асоціація свідомого батьківства».

*Проблема ідеалізації процесу пологів його учасниками. Наслідки, рішення. Чи можливі «ідеальні» умови для «ідеальних» пологів? Чи існують «ідеальні» батьки? «Ідеальний» психолог, доктор чи доула – це міф чи реальність? Поговоримо на тему ейфорічного супроводу вагітності та пологів. Відкоркуємо одну з причин післяпологових депересій, які так часто сьогодні зустрічаються. Захистимо себе від професійного знесилення! Гордіна Ірина, Луганськ/Дніпропетровськ, перинатальний психолог, 050-5344880, 096-3050190, Skype - demetra747, https://www.facebook.com/irina.gordina.7

*Сучасні перинатальні технології та спостереження за новонародженним у перші 72 години життя. Костюк Олена, к.м.н. доцент кафедри неонатології НМАПО ім. П.Л. Шупіка. МОЗ України займається розробкою Наказів, що регламентують роботу медичних установ, зокрема жіночих консультацій, пологових будинків та дитячих полікліник. За останні 15 років було розроблено низку Наказів, що стосуються медичного догляду за новонароженою дитиною та дітьми до 3-х років. Ці накази грунтуються на даних доказової медицини та відповідають рекомендаціям Всесвітньої організації охорони здоров'я. Тому знання цих наказів перинатальними психологами та іншими спеціалістами, що працюють в цій сфері, є дуже важливим.

* Раненько - підримка новонароджених, маловагових та передчасно народжених дітей. 

Балясна Олександра - мама передчасно народженої дівчинки, засновниця організації "Раненько" - виробника товарів для недоношених дітей, спів-засновниця благодійного фонду "Velvet Hearts".

*Фізіологічний механізм закриття клапанів пуповини. Важливість своєчасного відділення дитини від матері - коли? Чи доречно поспішати? Гаврилова Тетяна, лікар-неонатолог вищої категорії, перинатальний психолог https://www.facebook.com/profile.php?id=100000751211923

*Формування нервово-психічного та особистісного статусу дитини в перший рік життя. В докладі розглядаються психологічні механізми та умови особистісного розвитку дитини, розвитку у неї ініціативи та самостійності з перших днів житя, а також роль батьків у розвитку стресостійкості та саморегуляції немовляти. Кучеровська Наталія Олександрівна - канд. психол. наук, доцент кафедри психології та педагогіки КНЛУ, спеціаліст в галузі психології дитини немовлячого та раннього віку, психолог-консультант Школи для батьків (пологовий будинок № 5), Київ.

*Безпечне та еффективне застосування гомеопатичних препаратів в перинатальний період. Перелік Психоемоційних та соматичних проявів порушення стану здоровья жінки в перинатальний період та спосіб вирішення данних порушень за допомогою гомеопатії. Варчук Віктор, Лікар народної та нетрадиційної медицини. Лікар гомеопат Київська клінічна міська лікарня №1.

*Довготривале грудне вигодовування та фізіологія. Гавриленко Тетяна, лікар-неонатолог. Питання безпеки довготривалого годування груддю.

*Здорові ранні моделі спілкування, як превенція «Епідемії» самотності. Борщевська А.В., к.мед.н., в.о. доцента. кафедри психіатрії та психотерапії ФПДО ЛНМУ ім.Данила Галицького, Кирилюк С.С., асистент кафедри психіатрії та психотерапії ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького, Кирилюк Я.Ю. психіатр КЗ ЛОКПЛ

Серіали в житті родини: вплив на психічний розвиток дитини. Вознесенська Олена, кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, президент ВГО "Арт-терапевтична асоціація".art-therapy.org.ua

* Арт-терапія в роботі дитячого психотерапевта. Науменко Олена, практикуючий психолог вищої категорії, методист, дитячий психотерапевт, психолог д/с №111 м. Києва. Учасник Міжнародного проекту арт-психотерапія в межах УСП Україна-Шотландія.

* Можливості використання методу афірмації в перинатальному супроводі.
Гордіна Ірина, Луганськ/Дніпропетровськ, перинатальний психолог.

  

13.00 – 14.00 ОБІД

14.00 презентація паралелей

14.15-16.15

1.1 Страхи першого триместру вагітності

(фото Круковський А.)
Лелюх Наталія, лікар акушер-гінеколог, Універсальная клініка Оберіг, 044-5210303

1. Міфічний тонус і що ж ми лікуємо?
2. Реальні признаки загрози переривання вагітності.
3. Чому не потрібно боятися огляду на кріслі.
4. Пренатальний скринінг: що це? для чого? на які питання дає відповідь? за чий рахунок виконується?
5. Зберігаємо?

1.2 Симптом дитини – симптом родини

Баталіна Людмила, дитячий психолог, Київ

1.3 Полярності в стосунках (драматерапія, арт-терапія)

Як ми живемо в форматі полярностей стосунків? Чи потрібна нам близькість або треба мати дистанцію з партнером? Чи хочемо ми стабільності у стосунках або ж нам потрібні певні зміни, розвиток? Де границя між Я и не-Я, і разом з тим де близькість? Дослідимо це разом, спробуємо розібратися та знайти у цих полярностях золоту середину! 
Майстер-клас присвячений роботі з подружжям. Представлені методики також можна застосувувати в роботі в діаді мати-дитина на етапі сепарації дитини. Стосунки розглядаються в "системі координат": стабільність/зміни, дистанція/близкість. 
Методологічними основами майстер-класу є структурні системні розстановки, драматерапія як досвід управління власним життям, арт-терапія як засіб створити нові моделі поведінки.

Вознесенська Олена, кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, президент ВГО "Арт-терапевтична асоціація".art-therapy.org.ua

1.4 Читання вголос цікавої історіі - релакс для вагітних, свято для дітей, практикум для батьків


Бєляєва Тетяна Юріівна, ліцензований викладач KindermusikКиівwww.kindermusik.in.ua

1. Неоціненна користь читання вголос - психологія питання та педагогічне значення.
2. Твори вибирають слухача - вікові особливості підбору книжок.
3. Свято читання - ідея, підготовка, проведення.
4. Практичні завдання.

16.30-18.00

2.1 Елементи тілесно-орієнтованої психотерапії в роботі з вагітними жінками

Чепрасова Лариса, перинатальний психолог, директор центра розвитку родини "Сімейне коло", голова ГО "Асоціація свідомого батьківства". 063-2373900, 098-0793925, http//kolo.org.ua

До багатьох подій у житті ми готуємося дуже серйозно. Народження дитини не є винятком. Вагітна наповнюється новими знаннями, які зміцнюють її дух і зменшують страхи. Готує своє тіло під час вагітності, щоб воно впевнено і спокійно допомогло прийти в світ новій людині. Відчувати свої потреби, розуміти сигнали свого тіла і адекватно реагувати на них, розслаблятися під час дискомфортних відчуттів можна навчитися за допомогою практик тілесно-орієнтованої психотерапії. Після пологів життя триває більш активно, ніж раніше. За допомогою цих технік можна швидко розслаблятися і відновлюватися самостійно або за допомогою партнера. Використовувати їх можна і в колі сім'ї.

2.2 Допомога родинам, в яких є дитина з відхиленнями в розвитку психіки

 Если болен ребенок, то больна вся семья. Семья часто распадается. Мать с таким ребенком остается одна. Авторский метод комплексной игровой кинезитерапии – КИКТ уже с успехом применяется у детей с отклонениями. Родители этих детей также вовлекаются в игру, получают психотерапевтическую и психофизическую помощь. Атмосфера в семье улучшается, семья укрепляется. Участникам мастер-класса будет продемонстрирована КИКТ.

Татьяна Черная - психолог, кинезитерапевт.

2.3 Щоденна ресурсологія або швидка ресурсна допомога

Меламед Анна, перинатальный коуч, позитивний психотерпевт, арт-терапевт для дорослих, мама 2 дітей. "Палітра коучінгу" 097-531-23-63www.facebook.com/CoachPalitra

Если нет энергии, нет ресурса, то как радовать близких и украшать собой этот мир? :-) Приглашаю всех участниц конференции на 

практический интерактивный формат занятия! Мы будем исследовать, общаться и секретничать, будем вдохновляться, творить и благодарить. Каждая участница оязательно получит подарок, а может даже и не один :-)) Арт-терапевтичні техніки для психологічного розвантаження, для відпочинку, для пошуку внутрішньго ресурсу, для встановлення балансу в житті. 

2.4 Підготовка до школи: психологічна та навчальна складові

 (фото Черкіс А.)
Добош Нaдія, прaктикуючий психолог.

Психологічна готовність до школи. Основи грамоти, мaтемaтичних знань, навколишнього середовища,  англійської мови.

 ✄┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅

18.00 – 20.00 ВЕЧІРНІ М/К

Майстер-клас "5 новорічних міні-листівок"
Новорічні свята настануть значно швидше, ніж може здаватися. То ж починаємо підготовку вже зараз!
За цей нелегкий рік усім довелося пережити чимало, саме тому позитивні емоції настільки важливі!
На майстер-класі пропоную вам власноруч змайструвати п'ять новорічних листівочок, які подарувати дорогим людям просто так, або ж використати як іменні етикетки для подарунків. 
З теплих пам'ятних дрібничок і складається наше щастя!
Вартість МК - 30 грн. 
Катя Паньків - перинатальний психолог, педагог раннього розвитку, засновниця арт-студії "Жовті ножиці" (www.facebook.com/zhovtinozhytsi) у м.Львів. www.facebook.com/zhovtinozhytsi  
та http://katiapankiv.blogspot.com/ 068-1465161

  ✄┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅

 Майстер-класи "Пишемо олією"

Юрічева-Невмержицька Ольга, Київ, https://m.facebook.com/Pishem.Maslom

Будемо створювати власні шедеври!

Вартість участі – 50 гривень. Реєстрація обов'язкова.

 ✄┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅

 

Майстер-клас по створенню ялинки-саше «Різдвяний аромат» з Карабиньош Ольгою.
Багато людей серед величезної кількості свят особливо виділяють і вважають своїми найулюбленішими Новий рік і Різдво. І пов'язано це, в першу чергу, з тим, що з самого дитинства саме ці торжества огортає якась особлива таємничість. Морозна свіжість, ялинка, чарівний апельсиновий запах і, звичайно ж, таке хвилююче передчуття подарунків. Немає нічого дивного в тому, що у всіх ці асоціації співпадають і в них обов’язково присутні аромати. Пропоную поринути у підготовку до цих чудових свят і насолодитися створенням подарунків.

Вартість участі – 40 гривень. Реєстрація обов'язкова.

 ✄┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅

Репенко Ірина, Каменецкая,

 

СУБОТА 8 ЛИСТОПАДА

9.00 Реєстрація  

9.15 – презентація паралелей  

9.30-11.00

3.1 "Закриття" пологів. Що робити, якщо пологи "не відпускають"?


Якщо думками знову і знову повертаєшся до своїх пологів або вагітності?
Якщо є почуття, ємоції, які не завершилися? Якщо немає відчуття завершенності процесу?
Якщо пологи не стали тією самою ініціацією в материнство?
Якщо пологи були травматичними? Якщо є біль, образа, злість, огида стосовно цього? 
Якщо все сталося не так, як вам хотілося і хочеться переробити, виправити чи забути і не повертатися до цієї теми?
Або якщо навпаки вагітність та пологи були настільки чудовими, що будні життя з малою дитиною стали сірими та тяжкими?
Що таке закриття пологів та навіщо воно потрібно?
Практика післяпологового сповивання.
Відповіді на всі ці питання та на багато інших питань стосовно життя після пологів на моєму майстер-класі.

 

Мария Меженская, психолог, психотерапевт, помощница в родах, мама двоих детей.

3.2 Семінар-презентація Гомеопатія в сучасній медицині та перинатології

Що таке гомеопатія і як вона працює? Історія гомеопатії. Склад гомеопатичних ліків, спосіб приготування. Що таке доза в гомеопатії та рівень впливу (ментальний, емоційний та фізичний). У чому відмінність і переваги гомеопатії порівняно з класичною медициною. Що ми лікуємо, які хвороби та стани лікує гомеопатія? Психоемоційні та соматичні прояви порушення стану здоровья жінки в 
перинатальний період та спосіб вирішення данних порушень за допомогою 
гомеопатії.

Варчук Віктор, Практикуючий сімейний лікар-гомеопат. Лікар з народної та нетрадиційної медицини Кмкл №1. Ведучий курсів "Психосоматика та гомеопатія". 050-4459786096-5591169

3.3 Парасолька, що рятує в негоду.  практикум

У своїй роботі часто зустрічаюсь із запитами клієнтів стосовно труднощів у вирішенні конфлікту з іншими людьми або ситуацією, коли клієнт знаходиться у внутрішньому конфлікті з собою. Із задоволенням ділитимусь з колегами універсальними методиками, які можливо використовувати вирішуючи конфлікт. Беріть флешки, матеріали м/к можна буде взяти собі.

1.      Арт-техника  «Рука, которая помогает держать зонт, рука, которая не хочет держать зонт» (изотерапия, гештальтерапия). Хорошо использовать при решении внутриличностного конфликта, в работе с зависимостями.

2.      Упражнение «После бурь и ненастий» (библиотерапия). Задачи: рефлексия, осознавание своих сильных сторон, программирование себя на успех.

3.      Методика «Больной вопрос» (визуализация). Задачи: рефлексия, расширение поля видения, снимает ситуацию зацикленности, способствует естественному ходу решения конфликта.

Гладишева Юліана – практикуючий психолог (http://faleeva.ua/spets.html),гештальт-консультант, тренер східноукраїнської асоціації арт-терапії (http://cxid-art.org.ua/?page_id=462http://seichasie.besaba.com/index.php/obuc/gladishevaJu_dvuh). 067 355 68 31

3.4 Особливості організації та проведення занять з дітьми раннього віку (1-2, 2-3рр.)
1. Розвиток і формування особистоті в період раннього розвитку.
- психологічний розвиток дитини в ранньому дитинстві.
- значення ігор для виховання дітей раннього віку.
2.Організація та методика роботи по проведенню занять з дітьми раннього віку
- структура занять, орієнтовний план занять.
- матеріали до занять

Германчук Інна Миколаївна - заступник голови правління громадської організації центру сімейного розвитку "Щаслива родина", член Всеукраїнської асоціації розвитку дитиниІрпінь.www.happy-family.net.ua

 

11.15-13.00

4.1 Комплексний підхід у створенні служби післяпологової підтримки родини


СКЦ «Аист» (г. Днепропетровск) уже 10 лет оказывает всестороннюю помощь родителям по подготовке к родам и сопровождению семейных пар во время родов. Но и после этого радостного и знакового события в жизни каждой семьи партнерские отношения специалистов Центра и родителей, прошедших подготовку у нас, продолжаются. В начале этого года успешно начала работу Служба послеродовой поддержки семьи, опытом организации которой мы и поделимся на мастер-классе. В комплекс услуг службы входят несколько направлений: патронаж по уходу за новорожденным ребенком, консультирование по грудному вскармливанию, послеродовая адаптация малыша, послеродовое восстановление мамы, психологическое консультирование семьи, встречи в Мамином клубе для мам с малышами от 1 месяца и в родительском клубе с психологами и врачами по вопросам детского здоровья и развития, бюро добрых услуг (выездная служба хозяюшек и кормилец). На мастер-классе мы презентуем схему работы службы и познакомим с техниками и практическими методиками работы с мамами в послеродовом периоде в формате занятий курса «Мамин клуб».

Жуйкова Светлана - руководитель направления по работе с семьей в перинатальном периоде в Cемейном консультативном центре «Аист» г.Днепропетровска, практический психолог, тренер-консультант по работе с беременными, специалист в сопровождения семьи в родах и в послеродовом периоде. Консультант по грудному вскармливанию. Руководитель социальных проектов "Школа мам" при ЖК г. Днепрпетровска и создания обменных карт, наполненных полезной информацией для будущих мам. (067)727-7435, http://aist.dp.ua/

Вініченко Тетяна - керівник служби післяродової підтримки сім'ї СКЦ "Аист" (м. Дніпропетровськ) 067-567-7232, www.aist.dp.ua, СКЦ "Аист" (м. Дніпропетровськ)

4.2 Анатомія мікрокосмосу. Біомеханізми нервової системи.

Семінари для тих, хто мріяв розібратися з питаннями – як працює наш мозок, особливо у період вагітності, як формуються звички, як нами керує гормональна система… Чудова можливість у формі діалогу отримати медичні знання зрозумілою мовою схем, метафор, порівнянь.

Карабиньош Степан ОлексійовичУжгород095-316-3221

4.3 Перша психологічна допомога у кризах


Корсун Вікторіяпрактикуючий психолог, тренер, коуч, сертифікований системний сімейний терапевт, процесуальний, позитивний, тілесно-орієнтований і танатотерапевт. Керівник центру психології «Step to health», м. Київ. Ведуча навчальних програм з психології та психотерапії, майстерності спілкування, акторській майстерності та ораторського мистецтва. 
Член Украинскої спілки психотерапевтів і Спілки кінематографістів України. 
067-2870657, 099-4919161, 093-6158522, vika_korsun@ukr.net, www.s2h.com.ua
https://www.facebook.com/vika.korsun

Що є криза, стрес, травма, ПТСР. План дій при гострих кризах. "Швидка психотерапевтична допомога" - вправи та рекомендації. Важливі деталі, на які ми не завжди звертаємо увагу.

4.4 Виховання, що засновано на здоровому глузді (тренінг для батьків, у яких є діти від 2-х до 20-ти років)

 (фото Черкіс А.)
Лазарева Галиназам. директора Центра розвитку родини "Калейдоскоп", інструктор групп розвитку дітей раннього віку

Ми вважаємо, що в вихованні необхідно опиратись на дві речі - на "голову" і на "серце". "Голова" - це навички, які поможуть батькам змінити поведінку дітей. Під "серцем" ми розуміємо щиру любов до дітей. Є одна умова, без якої успіху не буде: дитині потрібно віддавати час. Навчити його чому-небудь можна тільки находячись поряд з ним...

13.00-14.00 обід

14.00 – презентація паралелей  

14.15-16.10

5.1 Голос – як інструмент для релаксації


Про можливості використання голосу під час вагітності, в пологах та післяпологовому періоді. Практикум спрямовано на розвиток-розкриття дихального, артикуляційного та голосовогу апарату. Практикум-голосіння з настройки внутрішніх резонаторів. Спільне голосіння (звучание) – як ефективний засіб підтримки в пологах. Релаксація зі звукомКолискові – у пологах та післяпологовому періоді.

Гордієнко Оксана Олександрівна - провідний спеціаліст ркц "Аіст" з голосових практик та практик дихання. Автор програми курсу "Веселкова вагітність", автор та ведуча тренінгу "Самопоміч у пологах", тренер-консультант сімейного курсу з підготовки до пологів. Консультант з питань грудного вигодовування, слінгоконсультант. Мама двох дітей. 067-951-1727, Дніпропетровськ.

5.2 Скарбниця материнства.

Про любов і сумніви. Про натхнення і тиранію. Про відображення батьків в очах дитини.

Юлія Дика - мама, соціальний діяч, арт-терапевт, письменник, казкарка, творчий наставник. Автор книги «Терміново потрібна Муза», збірки казок для дорослих, 
автор і ведуча дослідницької програми «Муза за викликом» та письменницького курсу «Лабораторія першого рядка». https://www.facebook.com/dikaya.j

5.3 Сімя: Вогонь, Вода та Мідні труби. Пять стихій У-Сін

Сім"я це один з прикладів системних та довгостроковіх відносин між людьми.
Та коли минає перший романтичний період з безумовним прийняттям партнера,
починаються перші сімейні випробування. Випробування на здатність
поступатися у дрібницях заради збереження головного - любові та сім"ї як
такої. Настає час навіть саму любов до близької людини виказувати лише
зрозумілою для неї мовою - однією із п"яти мов любові. Але ж який він
насправді, мій партнер? Яку мову любові він розуміє, а яку просто не чує?
Використання китайської моделі У-Сін з її п"ятьма стихіями, не тільки
пояснює джерела напруги у відношеннях партнерів, але й надає можливість
уникати цієї напруги через розуміння свого партнера та використання
потрібної йому мови любові.

Култаєв Олександр Юрійович - лікар-невропатолог, автор та тренер методу психосоматичної діагностики BIOsoft050-159-0236097-634-8683Лабораторія рекрутінга BIOsoft (Харків).

5.4 Використання засобів музикотерапії для гармонізації душевного стану дитини, попередження емоційно-стресових станів

Музикотерапія відкриває необмежені можливості для  оволодіння методами самоконтролю, досягнення внутрішнього балансу,розвитку розумових і творчих здібностей. Майстер-клас основується на доступних древніх та сучасних практиках активізації резервних сил організму за допомогою грамотно підібраної музики,використання енергії особистого голосу, тонування біджа-звуків, природної медитації, тощо. Презентація програми "Музикотерапія" ухваленої Міністерством освіти і науки, рекомендується для використання у вихованні дітей різних вікових категорій в усіх загальноосвітніх закладах України.

Безклинська Ольга ЗотівнаБіла Церква - голова "Всеукраїнської асоціації музикотерапевтів України"керівник авторського колективу програми "Музикотерапія", старший викладач, завідуюча відділом фортепіано БМШ №3096-450-9870

 

16.20-18.00

6.1 Чуйна мама - необхідна умова психічного здоров'я дитини

Психологічна безпека немовляти та як її забезпечити.
Розвиток довіри до батьків та оточуючого світу і як цьому сприяти.
Потреба немовляти в особистісній ефективності та можливості її реалізації.
Чуйність дорослого по відношенню до немовляти: в чому проявляється та як її розвивати.

Кучеровська Наталія Олександрівна - канд. психол. наук, доцент кафедри психології та педагогіки КНЛУ, спеціаліст в галузі психології дитини немовлячого та раннього віку, психолог-консультант Школи для батьків (пологовий будинок № 5)050-148-32-44

6.2 Жіночність - як ресурс

Ми поговоримо про те, як наші жіночі якості можут бути опорою в складні часи; з яких джерел можна підживлювати себе та близьких; вирушимо в невелику подорож до нашого внутрішнього місця спокою.Наші помічники - трохи арт-терапії, можливо - Таро, ресурсна тілесна робота та просто спокійна і довірлива атмосфера :) 

Римаренко Аніка, Чарівниця в різних проявах :) Перинатальний психолог (Центр розвитку родини "Яночка"), керівник та мехенді-майстриня Kiev Henna Studio, співачка та танцівниця. https://www.facebook.com/anika.rymarenko http://kiev-henna.livejournal.com/ 063-241-57-10 

6.3 Символ щасливої родини своїми руками

Участники отримають можливість створити власноруч те, що буде їх надихати, берегти власні сімейні традиції, а також зможуть привнести цю техніку у свою професійну діяльність.

Степаненко Анна Юрїївна - психолог, перенатальний консультант, арт терапевт, консультант з питань грудного вигодовування, Біла Церква097-393-6733

6.4 Музика для дошкільнят, вплив музики на розвиток дитини.

Особливості використання музики на заняттях з дітьми. музика з англійською, англійська через музику.

Жерліцина Юлія, Київ - Директор МГО "Вулик ідей", психолог, ліцензований викладач Kindermusik, 050-932-1317, 093-289-7745, 222-83-13, http://vulyk.blogspot.com, Молодіжна громадська організація "Вулик ідей"

✄┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅

18.00 – 20.00 ВЕЧІРНІ М/К

СПЕЦИАльный подарок себе, любимой
Бернацкая Алена, психолог, семейный психотерапевт, арт-терапевт, ведущая семинаров и психотерапевтических групп, автор программы по коррекции родитеьско-детских отношений "Дочки-матери", зам. главы секции арт-терапии КО УСП, он-лайн консультант сообщества мам Украины "СвитМам", автор статей в научных и популярных журналах. 066-790-8515
Предлагаю расслабится и окунуться в магический мир специй. Их ароматы и богатая палитра цветов вдохновят вас на создание уникального шедевра - картины из специй!

Стоимость участия в мастер-классе – 25 гривен. Попередня реєстрація – обов’язково

✄┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅

Майстер-клас "Адвент-календар"
Як створити святкову атмосферу в домі? Як зробити передноворічний грудень незабутнім для всієї сім'ї? Звідки береться різдвяний настрій? Про це я розкажу вам на моєму майстер-класі.
Запрошую вас зробити креативний календар зворотнього відліку, котрий допоможе з кожним днем ставати ближче до свят і поступово готуватися до них.
Ми з вами оформимо симпатичні коробочки, в кожній з яких буде завдання, які гарантовано зацікавлять всю сім'ю. А малюкам можна вкласти всередину маленькі подаруночки чи цукерки.
Створювати спогади так легко!..:)
Вартість МК - 50 грн. Попередня реєстрація – обов’язково! Це потрібно для того, щоб я вирізала достатню кількість заготовок, адже на кожного учасника розраховано щонайменше по 10 коробочок.

Катя Паньків - перинатальний психолог, педагог раннього розвитку, засновниця арт-студії "Жовті ножиці" (www.facebook.com/zhovtinozhytsi) у м.Львів. www.facebook.com/zhovtinozhytsi та http://katiapankiv.blogspot.com/ 068-1465161

 ✄┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅

 Майстер-класи "Пишемо олією"

Юрічева-Невмержицька Ольга, Київ, https://m.facebook.com/Pishem.Maslom

Будемо створювати власні шедеври!

Вартість участі – 50 гривень. Реєстрація обов'язкова.

 ✄┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅

Фелт-арт. Картина з вовни. Техніка "суха акварель". Методика малюванння правою півкулею мозку Оксана Сергієнко, практичний психолог, арт-тератевт, член ВГО "Арт-терапевтична асоціація", майстер по виготовленню авторських прикрас з полімерної глини, валяння одягу та аксесуарів з вовни.

Вартість участі – 50 гривень. Реєстрація обов'язкова.

✄┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅

Майстер-клас по створенню ялинки-саше «Різдвяний аромат» з Карабиньош Ольгою.
Багато людей серед величезної кількості свят особливо виділяють і вважають своїми найулюбленішими Новий рік і Різдво. І пов'язано це, в першу чергу, з тим, що з самого дитинства саме ці торжества огортає якась особлива таємничість. Морозна свіжість, ялинка, чарівний апельсиновий запах і, звичайно ж, таке хвилююче передчуття подарунків. Немає нічого дивного в тому, що у всіх ці асоціації співпадають і в них обов’язково присутні аромати. Пропоную поринути у підготовку до цих чудових свят і насолодитися створенням подарунків.

Вартість участі – 40 гривень. Реєстрація обов'язкова.

 

 ✄┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅

Репенко Ірина, Карабіньош Ольга, Каменецкая

 

НЕДІЛЯ 9 ЛИСТОПАДА

9.00 Реєстрація   

9.15 – презентація паралелей  

9.30-11.00

7.1 Можливості використання методу афірмації в перинатальному супроводі

Гордіна Ірина, Луганськ/Дніпропетровськ, перинатальний психолог, 050-5344880, 096-3050190, Skype - demetra747, https://www.facebook.com/irina.gordina.7

Чи потрібно говорити про силу впливу Слова на психіку вагітної? За час становлення материнської сфери дівчинка, дівчина, а потім вже і жінка чує багато чого з вуст близьких і оточуючих її людей. Деякі слова йустановки міцно закріплюються в несвідомому і стають його частиною. Під час вагітності ці програми актуалізуються і починають конкурувати з гестаційною домінантою, забираючи на себе величезну кількість енергії. Думки, які з'являються у свідомості жінки, найчастіше породжують зайву тривогу і страхи, що призводить до відхилень від фізіологічного перебігу вагітності та пологів. На майстер-класі буде надана можливість досліджувати метод афірмацій, який дозволяє швидко змінювати раніше запрограмовані негативні установки на сприятливі.

Майстер-клас містить такі блоки:

• теоретичне обґрунтування методу афірмацій;

• миттєве розпізнавання конфліктних і ресурсних зон;

• трансформація установок, які руйнують в ті, що створюють;

• мотивація клієнтів на самостійне використання методу;

• мовленнєвий аспект ведення релаксаційних програм фахівцями;

• презентація диска «Афірмації для вагітних».

Дізнатися трохи більше про умови застосування методу можна тут: https://www.youtube.com/watch?v=FSJaB4GMD4U

7.2 Самоменеджмент: як розвиватися не надриваючись

Тараріна Олена, кандидат пед наук, практикуючий психолог, сертифікований навчаючий арт-терапевт, бізнес-тренер, коуч, організатор міжнародних фестивалей, президент ОО «Східноукраїнська асоція арт-терапії», автор книг, аудіокниг, метафоричних карт, трансформаційних ігор. Практичний психолог вищої категорії, кандидат педагогічних наук.

7.3 Підготовка та супровід молодих пар, що готуються до створення сім’ї.

Рівень готовності до подружнього життя визначає в подальшому стабільність і тривалість існування сім’ї. Презентація програми підготовки до вінчання молодих пар. Така програма – зручний майданчик для набуття корисних навичок формування стосунків між жінками та чоловіками.

Карабиньош Ольга, перинатальний психолог, керівник центру «Калейдоскоп», м. Ужгород.

7.4 Як отримати дитячому центру ліцензію на дошкільну освіту
Інформація буде подаватись, виходячи з власного довіду отримання ліцензії для громадської організації. Будуть розкриті такі питання:
1. Нормативно-правова база
2. Процедура отримання ліцензії 
3. Документи, які необхідно подавати

Чуприна Єлізавета Сергіївна - голова правління громадської організації "Центр сімейного розвитку "Щаслива родина", викладач англійської мови, член Асоціації Свідомого Батьківства, член Всеукраїнської Асоціації розвитку дитиниІрпінь098-109-2954www.happy-family.net.ua

 

11.15-13.00

8.1 Арт-терапія в перинатальному супроводженні: проєктивні методики в терапії безпліддя.

Познайомлю з авторською методикою та підходом у темі психологічного супроводження терапії безпліддя та підготовки до запліднення. Для тих, хто не готовий до вагітності є «уловка» - під час м/к можна «завагітніти» мрією та сміливо виношувати її до народження!

Мовчан Наталія – перинатальний психолог, дитячий та сімейний психолог, арт-терапевт, автор проекту «Подорож до народження» www.perinatal.org.ua, консультант з питань грудного вигодовування, консультант-викладач АКЕВ, консультант клініки «Добробут», координатор ГО «Асоціація свідомого батьківства».

8.2 Правопівкульне малювання, гуаш

Сергієнко Оксана - практичний психолог, арт-тератевт, член ВГО "Арт-терапевтична асоціація", майстер з виготовлення авторських прикрас з полімерної глини, валяння одягу та аксесуарів з вовни.

8.3 Мій внутрішній світ


На мастер-классе я расскажу о своей методике по работе с "внутренним пространством" клиента. Методика объединяет в себе арт-терапевтические и клиент-центрированные элементы. Она может быть использована как в диагностических, так и в коррекционных целях. У каждого будет возможность попрактиковаться и заглянуть внутрь себя. 
Бернацкая Алена, психолог, семейный психотерапевт, арт-терапевт, ведущая семинаров и психотерапевтических групп, автор программы по коррекции родитеьско-детских отношений "Дочки-матери", зам. главы секции арт-терапии КО УСП, он-лайн консультант сообщества мам Украины "СвитМам", автор статей в научных и популярных журналах. 066
-790-8515

8.4 Спортивно-сімейне свято «Мама, папа, я – дружняя сім'я»

Ратькова-Рожнова Ирина, Имре Виктория - Центр розвитку родини " Калейдоскоп", ДШМ (дитяча школа мистецтв) смт. Вишково. Викладач фортепіано. facebook.comcentrekaleydoskop vk.comkaleydoskopcentre tvitter.comkaleydoskopCR

Мета свята: формування свідомої потреби у заняттях фізичною культурою в колі сім'ї; формування родинних традицій стосовно занять фізичною культурою, а також спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до занять спортом; зміцнення сімейних стосунків, активне дозвілля у форматі сім’ї, пропагування сімейних цінностей та здорового способу життя.

13.00-14.00 обід    

14.00-14.15  презентація паралелей

 

14.15-15.45

9.1 Мифы и сказки для будущей мамы. Психология беременности в архетипах.

Шпатаковская Гертруда - президент Ассоциации детских, семейных и перинатальных практиков «Психея», доктор психологии, практический психолог, перинатальный и семейный психотерапевт, сертифицированный арт-терапевт, член Арт-терапевтической ассоциации Украины, член Российской ассоциации перинатальной психологии и медицины, представитель Международной академии семьи в Украине. Руководитель и создатель центров психологического сопровождения семьи «Кенга», автор разработок в области дельфинотерапии, перинатального сопровождения, раннего развития и оздоровления детей. Автор более 30 статей и монографий. Мама четырех детей.

9.2 Елементи ТОП (тілесно-орієнтов.психотерапії): М'язовий панцир за Вільгельмом Райхом.

Практичні навики у підготовці до пологів.
Гаврилова Татьяна
лікар-неонатолог вищої категорії, перинатальний психолог https://www.facebook.com/profile.php?id=100000751211923

9.3 Супровід у пологах. Від теорії та амбіцій до практики.

Чепрасова Лариса, перинатальний психолог, директор центра розвитку родини "Сімейне коло", голова ГО "Асоціація свідомого батьківства". 063-2373900, 098-0793925, http//kolo.org.ua

9.4 Мандали з ниток в роботі перинатального психолога. ресурси та можливості. 

Науменко Олена, практикуючий психолог вищої категорії, методист, дитячий психотерапевт, психолог д/с №111 м. Києва. Учасник Міжнародного проекту арт-психотерапія в межах УСП Україна-Шотландія.

 

16.00-17.30

10.1 «Киснева маска» для спеціалістів допомагаючих професій

Кожного разу, коли ми сідаємо на літак, для нас читають інструкцію з техніки безпеки: «…у критичній ситуації кисневу маску надіньте спочатку на себе, потім допоможіть дитині…» Я наразі проводжу аналогію з професіями, в яких спеціалісти допомагають іншим. Спеціаліст, який працює з людьми, зобов'язаний турбуватися про себе в першу чергу, для того, щоб мати ресурс для допомоги іншим.
Під час майстер-класу ви ознайомитесь з практикою «Відновлення енергії», яка є частиною цілого комплексу програми, спрямованої на підтримку екологічності в професійних відносинах та збереженнятворчого довголіття.
Для того, щоб зрозуміти чи є потреба у паузі та турботі про себе вже сьогодні, подивіться цей короткий відео-ролик та зробіть свій вибір. 
https://www.youtube.com/watch?v=0IJrduiP79Q&feature=share

Гордіна Ірина, Луганськ/Дніпропетровськ, перинатальний психолог, 050-5344880, 096-3050190, Skype - demetra747, https://www.facebook.com/irina.gordina.7

10.2 Гомеопатія в системі психології та медицини


Поняття "гомеопатія". Можливості, методи та засоби гомеопатії у вирішенні психологічних проблем. Приклад використання гомеопатичних портретів на практиці.

Бадья Олена Анатоліївна - лікар-гомеопат, невролог, невроотолог, сімейний лікарКиївУМК"МЕДІАЛ", тел для запису 044-246-7811особистий секретар 044-332-6985

10.3 СПЕЦИАльный подарок себе, любимой

Пропонуємо розслабитися та зануритися в магічний світ спецій. Їх аромат та багата палітра кольорів надихатимуть вас на створення унікального шедевру - картини зі спецій!

Вартість участі – 25 гривень.

Бернацкая Алена, психолог, семейный психотерапевт, арт-терапевт, ведущая семинаров и психотерапевтических групп, автор программы по коррекции родитеьско-детских отношений "Дочки-матери", зам. главы секции арт-терапии КО УСП, он-лайн консультант сообщества мам Украины "СвитМам", автор статей в научных и популярных журналах. 066-790-8515

10.4 Оберіг – лялька-мотанка

Дубас-Чорнюк Олена, директор МГО "Вулик ідей". Киев.

10.5 Фелт-арт. Картина з вовни в техниці "суха акварель"

Методика правопівкульного малюваннняОдин малюнок. Вартість участі - 50 грн.

Сергієнко Оксана - практичний психолог, арт-тератевт, член ВГО "Арт-терапевтична асоціація", майстер по виготовленню авторських прикрас з полімерної глини, валяння одягу та аксесуарів з вовни.

 ✄┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅

Майстер-класи "Пишемо олією"

Юрічева-Невмержицька ОльгаКиївhttps://m.facebook.com/Pishem.Maslom

Будемо створювати власні шедеври!

Вартість участі – 50 гривень. Реєстрація обов'язкова.

 ✄┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅┅

17.30 Святкове завершення конференції,

видача сертифікатів та солодкий стіл

 

  Анонси Ярмарок

 Новинка від "Колесо Жизни" - шукайте на Ярмарці в холі конференц-залів!

***

До нас прийде "Раненько",
щоб малючкам було зручненько,
щоб тато знав і ненька - 
родина не сама! 
Підтримка є для малюка! 


Рейтинг сайтов - www.perinatal.com.ua/2013%D1%80/
www.perinatal.com.ua © 2011
Цены, прайс-лист Хотите создать сайт? создание сайта-визитки в Киеве Интересует создание сайтов?